آشپزخانه

آشپزخانه روشن داشته باشید

آشپزخانه روشن داشته باشید

آشپزخانه که نور طبیعی به اندازه کافی ندارد و خیلی تاریک است. برای راحتی برای جبران کمبود نور طبیعی در آشپزخانه خود از این ایده های درخشان الهام بگیرید. شما ممکن است گزینه ای برای بازسازی آشپزخانه خود نداشته باشید تا نور بیشتری داشته باشد. اما می توانید برخی از این ایده های عالی را امتحان کنید تا آشپزخانه روشن داشته باشید .

 آشپزخانه روشن داشته باشید

Backsplash شیشه ای یا فلزی

برای پشت پرده آشپزخانه خود کاشی های شیشه ای یا کاشی های فلزی انتخاب کنید . اینها نور را منعکس می کنند و در عین حال شیک به آشپزخانه شما می افزایند. یک پشت صفحه شیشه ای شفاف نصب کنید ، یا یک رنگ پشتی رنگی را با رنگ آمیزی قسمت دیوار و پوشاندن آن با شیشه انجام دهید. پشت پرده های فلزی از جنس استنلس استیل ، مس و برنج ساخته می شوند. برای جذابیت بیشتر صنعتگرانه ، سراغ فلز چکش کاری بروید.

از قطعات لهجه فلزی استفاده کنید

سطوح بازتابنده بهترین هک ها برای افزایش احساس روشنایی در هر اتاق هستند. می توانید وسایلی را با پوشش فلزی تهیه کنید – این می تواند یخچال ، وسایل آشپزی ، قوری ، توستر ، دستگاه قهوه ساز یا هر وسیله دیگری باشد که دارای روکش های فلزی یا فلزی باشد. حتی می توانید یک قدم جلوتر بروید و میز آشپزخانه با کیفیت خوب و ضد زنگ نصب کنید که نگهداری آن آسان باشد.

آینه نصب کنید

با استفاده از آینه برای انعکاس نور و ایجاد توهم از نور و فضای بیشتر ، قدیمی ترین ترفند تزئینی را که هر طراح به آن قسم می خورد ، امتحان کنید. بسته به بقیه دکوراسیون آشپزخانه ، یک آینه شیک و مدرن ، یک قاب فلزی پرنعمت یا یک آینه با قاب چوبی پریشان انتخاب کنید. یا یک قطعه بیانیه مانند مورد بالا دریافت کنید.
سعی کنید آن را مقابل ، نزدیک پنجره یا بزرگترین منبع نور آشپزخانه نصب کنید تا بتواند حداکثر نور را منعکس کند.

 آشپزخانه روشن داشته باشید

از کابینت های تیره خودداری کنید

کابینت های تیره می توانند در برخی از آشپزخانه ها بیانات سبک خیره کننده ای باشند . اما اگر مشکل اصلی شما در آشپزخانه کم نور است از آن دور باشید. کابینت های سایه روشن تر – سفید یا پاستلی – تهیه کنید یا آنها را در سایه های روشن تر رنگ کنید. حتی می توانید به دنبال رنگ های روشن تر و جسورانه تری مانند یک کابینت زرد و سفید باشید. ما تضمین می کنیم که در روشن شدن آشپزخانه تاریک شما شگفتی ایجاد خواهد کرد.

روشنایی آشپزخانه

آشپزخانه را “سفید” کنید

گزینه دیگر سفید کردن کل آشپزخانه است. دیوارهای سفید ، سقف ، کابینت ، کاشی ، میزهای پیشخوان و لوازم خانگی. برای براق و تمیز نگه داشتن آن ، به برخی از تعمیرات اضافی نیاز دارید – اما اگر بتوانید مایل را تمیز نگه دارید ، ایده آل است. این امر به شما کمک می کند فضایی شاداب و روشن ایجاد کنید. آیا خیلی سفید سفید به نظر می رسد؟ برخی از تکان های رنگی را به صورت لهجه اضافه کنید – دستگیره های رنگارنگ درب کابینت ، آباژورها ، گل ها ، عناصر چوبی روستایی و غیره. شما یک آشپزخانه دوست داشتنی و روشن خواهید داشت که به هیچ وجه سفید و خسته کننده نیست.

روشنایی بالای سر

علاوه بر وسایل روشنایی مناسب روی دیوارها ، داشتن وسایل سقفی نیز برای آشپزخانه روشن ، پخش بهتر نور در آشپزخانه مهم است. چند لامپ آویز ، لامپ های سقفی با سطح شستشو یا یک لوستر تزئینی با نصب نیمه شستشو نصب کنید. حتی می توانید نورهای فرو رفته یا چراغ های شیک مسیر را امتحان کنید. نور بالای سر نیز می تواند به شکل چراغ های زیر کابینت باشد – چراغ های لوله ای فلورسنت یا چراغ های LED را انتخاب کنید.

لامپ های روشن تر

یکی واضح است ، درست است؟ این می تواند ساده ترین ترفند شما برای افزودن نور بیشتر باشد. لامپ و چراغ های لوله را با توان بیشتری بخرید. به همان اندازه که راحت هستید.

 آشپزخانه روشن داشته باشید

 

رنگ های روشن روشن اضافه کنید

رنگ های روشن به سادگی با بلند کردن فضای کلی فضا ، می توانند به آشپزخانه تاریک نشاط و شادابی ببخشند و آشپزخانه روشن داشته باشید. حواس پرتی بصری خود را با یک گلدان با رنگ روشن ، سرامیک ، پشت پرده یا یک قطعه هنری خیره کننده انتخاب کنید. این حتی می تواند کابینت های با رنگ روشن تر ، یک صفحه نمای عقب با طرح پر جنب و جوش یا حتی یک سینک ظرفشویی سرامیکی باشد.

قفسه باز

برای نگهداری وسایل به آشپزخانه خود به کمدهای بسته احتیاج دارید ، اما سعی کنید میزان قفسه های بسته را کاهش دهید. اجازه دهید دیوارهای آشپزخانه شما با مقداری قفسه باز در قسمت بالا نفس بکشند. ظروف چینی ، ظروف آشپزی ، سرامیک و دستور العمل های جالب خود را روی آنها نمایش دهید. این اطمینان می دهد که شخصیت شما در آشپزخانه نیز منعکس می شود و می توانید آشپزخانه روشن داشته باشید.

جزیره آشپزخانه

اگر کفپوش تیره ای دارید و نمی توانید آن را تغییر دهید ، به دنبال یک جزیره آشپزخانه با رنگ روشن بروید تا چیزها را زیباتر کند. با ساختن مرکز جزیره ، چشم را منحرف کنید. کلاه آشپزخانه خود را در آشپزخانه روشن بپوشید! این ایده های جالب نه تنها به شما کمک می کند تا آشپزخانه تاریک خود را روشن کنید بلکه به شما کمک می کند تا شخصیتی تزریق کنید تا آشپزخانه خود را مانند خانه احساس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *