آشپزخانه

۱۰ نکته هوشمند برای بیدار کردن خانه خود با روشنایی

10 نکته هوشمند برای بیدار کردن خانه خود با روشنایی

روش های ساده ای برای زیبایی نور طبیعی و مصنوعی به خانه شما

عوامل منفرد زیادی در خانواده شما وجود ندارد که می توانند حال و هوای شما ، سلامتی ، راحتی خانه ، ظاهر رنگ ها و احساس یک اتاق را با یک زیبایی زیبایی تغییر دهند – نورپردازی. در حالی که اکثر ما در تلاشیم تا شیک ترین مبل را برای قرار دادن در اتاق نشیمن خود و یا بهترین سایه آبی رنگ برای قرار دادن در منزل خود پیدا کنیم ، چگونه می توانید اتاق های خود را با نور مصنوعی روشن کنید و چقدر نور طبیعی به خانه شما می ریزد تفاوت. اگر می خواهید راه های هوشمندی برای بهسازی خانه خود با نور پیدا کنید – در اینجا ۱۰ نکته برای شروع کار آورده شده است.

۱٫ نور طبیعی می تواند شما و حال و هوای خانه شما را تغییر دهد:

کی آخرین باری است که وارد یک کمد تاریک می شوید و احساس گرما و شادی می کنید؟ برای اکثر ما پاسخ “اخیراً” نخواهد بود. نور طبیعی برای رشد همه انسانها لازم است و پوست ، چشم ، مو ، ذهن و سلامتی ما برای سالم بودن به نور طبیعی نیاز دارد. در همان زمان – خانه شما سود را نیز برداشت می کند. نور طبیعی می تواند باکتری هایی را که در فضاهای تاریک و مرطوب در خانه شما وجود دارد از بین ببرد و محیطی را ایجاد می کند که با منابع روشنایی مصنوعی قابل رقابت نیست.

با حداقل درمان های پنجره ، نور طبیعی را به خانه خود بیاورید

۲٫ اتاق های روشن و روشن باعث می شود خانه شما احساس جادارتر کند:

برای کسانی از شما که تلاش می کنید فضای داخلی خود را بزرگتر نشان دهید ، نور طبیعی و روشنایی می تواند چشم را گول بزند. اتاق های تاریک با مبلمان بزرگتر و اتاق های روشن و با مبلمان کمتر می توانند هنگام طراحی داخلی تأثیرات متفاوتی داشته باشند. برای جلوگیری از مناطق تاریک در خانه خود ، شب ها از چندین منبع روشنایی در شب استفاده کنید. روشنایی محیط ، کار و روشنایی محیط مانند دیواره های دیواری در خانه شما فضای داخلی شما را به صورت بصری بزرگ می کند و باعث می شود شما بخواهید در آنها طولانی تر بمانید.

۳٫ نور طبیعی با استفاده از درمان های متنوع پنجره می تواند به حداکثر برسد:

مشکل در بسیاری از خانه ها منبع نور از طریق ویندوزهای مجاور نیست ، بلکه امکان قرار دادن نور به طور مؤثر است. نگاهی به درمانهای فعلی پنجره خود بیندازید. پرده های سنگین ، پارچه های ضخیم و پرده های پارچه ای لایه بردار معمولاً نور طبیعی مورد نیاز خود را حفظ نمی کنند. استفاده از پارچه های سبک تر مانند پارچه های نخی یا کتان را در نظر بگیرید ، به خصوص در آب و هوایی که باعث می شود درجه حرارت متوسط فیلتر شود. برای اقلیم های شدیدتر ، موادی را انتخاب کنید که متنوع هستند و می توان آنها را به هم گره زد تا در هنگام تابش آفتاب نور یا بسته شود. درخشان یا خیلی روشن.

رنگ های سبک و پالت رنگی خنثی به نور طبیعی اجازه می دهد تا خانه شما از آن استقبال کند

۴٫ مزایای درمانی و روانی درمانی نور طبیعی:

در بسیاری از خانه های ما از فواید سلامتی اجازه نور طبیعی به فضای داخلی و زندگی روزمره خود فراموش می کنیم. این که آیا شما هر روز صبح از درخشش نور طبیعی از طریق بلوک های شیشه ای شفاف در حمام خود لذت می برید یا هر روز صبح پرده های خود را در خانه خود باز می کنید ، از نظر نور طبیعی فوایدی دارد. سعی کنید در بیرون راه بروید و نور خورشید را خیس کنید و دوباره به خانه خود بازگردید. اگر بدن شما احساس می کند فاقد مزایای تازه و درمانی نور خورشید است – به روشهایی فکر کنید که آن را به وفور بیشتر وارد خانه کنید.

۵- نور مصنوعی می تواند خانه شما را زیباتر کند

فن آوری های روشنایی در طراحی مسکونی مسیری طولانی را طی کرده اند. از انواع سازگار با محیط زیست مانند فلورسانس فشرده و لامپ های LED تا ابتکاری مانند این نوار نوری درون کف در یک خانه خانگی. گروه طراحی – ۱۸۶ روشنایی می گوید: ” از قسمت بیرونی ، درخششهای گرم سقف چوب را از منبع نامرئی منعکس می کنند. هنگام عبور از پل ، منبع خطی یکتایی ارتباط غیرمنتظره ای را بین بال استاد و خانه اصلی ایجاد می کند. ” این نوع فناوری ها صاحب خانه را قادر می سازند تا جزئیات معماری خود را به نمایش بگذارد و هنوز تجربه ای فوق العاده با نور مصنوعی داشته باشد.

10 نکته هوشمند برای بیدار کردن خانه خود با روشنایی

نورپردازی مصنوعی – پل نور زیبایی زیبایی را ایجاد می کند

۶٫ مزایای درمانی و بهداشت روان از نور طبیعی:

در بسیاری از خانه های ما از فواید سلامتی اجازه نور طبیعی به فضای داخلی و زندگی روزمره خود فراموش می کنیم. این که آیا شما هر روز صبح از درخشش نور طبیعی از طریق بلوک های شیشه ای شفاف در حمام خود لذت می برید یا هر روز صبح پرده های خود را در خانه خود باز می کنید ، از نظر نور طبیعی فوایدی دارد. سعی کنید در بیرون راه بروید و نور خورشید را خیس کنید و دوباره به خانه خود بازگردید. اگر بدن شما احساس می کند فاقد مزایای تازه و درمانی نور خورشید است – به روشهایی فکر کنید که آن را به وفور بیشتر وارد خانه کنید.

۷٫ خانه خود را با قرار دادن پنجره عاقلانه طراحی کنید:

اگر در مرحله طراحی خانه خود هستید یا حداقل در تنظیم مبلمان خود انعطاف پذیری دارید ، این نکات را با نور طبیعی به یاد داشته باشید. بسته به جایی که شما در جهان زندگی می کنید و جهت گیری خانه شما بر چگونگی تأثیر طلوع و غروب خورشید بر شما و خانواده شما تأثیر خواهد گذاشت. سبک زندگی خود را در نظر بگیرید – آیا شما صبح طلوع می کنید و از آفتاب بیدار می شوید و یا ترجیح می دهید نور روز را برای مناطق اصلی زندگی خود ذخیره کنید. در هنگام ایجاد نور طبیعی در خانه ، به این ملاحظات مهم در مورد قرار دادن پنجره و مبلمان بیاندیشید.

10 نکته هوشمند برای بیدار کردن خانه خود با روشنایی

هنگام طراحی خانه یا مبلمان خود – در مورد منابع طبیعی نور فکر کنید

۸- انتخاب بهترین وسایل روشنایی برای فضای داخلی شما

وسایل روشنایی زیادی در بازار وجود دارد – ما به عنوان صاحبان خانه خوشبخت هستیم که تعداد زیادی را داریم! در ساعات مختلف روز از خانه خود پیاده روی کنید تا مشخص کنید که در هر اتاق چه فعالیتهایی را بیشتر انجام می دهید. نورپردازی محیطی یا کلی معمولاً از نورپردازی سربار تشکیل شده است – در حالی که نورپردازی وظیفه به شکل زیر کابینت و روشنایی میز است. نورپردازی های محیطی مانند لوسترها و قلاب های دیواری یک فضای بی نظیر به فضای شما می بخشد و برای ورود به ورودی و سالن ها مناسب است. روشنایی را انتخاب کنید که فضای داخلی شما را تعارف کند و به شما امکان تطبیق پذیری در زندگی روزمره شما را می دهد.

چه روشنایی مناسب ترین نیاز شماست؟

۹٫ از گیاهان خانگی به عنوان بهانه ای برای رها کردن نور طبیعی استفاده کنید

فضای سبز و گیاهان خانگی با زندگی سالم و سالم برای انسانها به صورت دستی در می آیند و اجازه می دهند تا در تابش نور آفتاب به خانه شما بیایند. بهانه ای بگذارید که مجبور شوید روزانه سایه های پنجره خود را با استفاده از فضای سبز در منزل خود باز کنید. گیاهان جوانه در یک اتاق آفتاب و یا در حال رشد در یک باغ آشپزخانه می توانند برای رشد گیاهان و گیاهان کوچک مناسب باشند. تراریوم های کوچک که روی یک میز جانبی قرار گرفته اند یا در حمام شما آویزان هستند برای مناطقی که فضای زیادی ندارید بسیار عالی است. در هر صورت گیاهان بهانه ای برای اجازه دادن به نور بیشتر به شما می دهند!

گیاهان بهانه ای برای باز کردن پنجره های خود می دهند!

۱۰٫ با اضافه کردن روشنایی ، خانه خود را مانند خانه احساس کنید

می توانید با روشن کردن سوئیچ ، بسته شدن یک کور یا روشن شدن چند شمع ، در خانه خود فوراً تغییر دهید. سبک زندگی شما و آنچه را که ارائه می دهد با نور طبیعی و مصنوعی بهبود می یابد. خانه ای را ایجاد کنید که دوست دارید در کنار این ایده های روشنایی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *