کالا تعمیر

 

در دنیای امروز با گسترش روزافزون شهرها و مشکلات ناشی از آن، اغلب افراد برای کسب و کار خود از اینترنت استفاده می‌کنند. راحتی سفارش خدمات و خرید و صرفه جویی در وقت , مشتری مداری منحصر به‌فرد , دسترسی به انواع بیشتری از کالاها و خدمات با قیمت مناسب و غیره عمده دلایل افزایش روز افزون تمایل به خرید اینترنتی می باشد.

پارسا پلاس به صورت فیزیکی در شهر تهران فعالیت می کند و خدمات فروش محصولات (هود، سینک و اجاق گاز آشپزخانه) به مشتریان خود ارائه می دهد، اما به درخواست مشتریان اقدام به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کوچک نموده تا از این طریق لوازم آشپزخانه ایرانی و خارجی را به شما ارائه کند و شما را در خرید اینترنتی این کالاها یاری نماید.

هر روز هزاران نفر به پارسا پلاس می آیند تا:

  • از قیمت روز هود و سینک و گاز با خبر شوند.
  • این محصولات را با گارانتی اصلی و قیمت مناسب خریداری کنند.
  • محصولات را با هم مقایسه و بهترین انتخاب را داشته باشند.
  • یاد بگیرند که چگونه طول عمر وسایل آشپزخانه خود را افزایش دهند.

شما میتوانید عضوی از فروشگاه پارسا پلاس باشید و به ما اعتماد کنید, در پارسا پلاس هر توصیه محصول به خوبی مورد تحقیق و آزمایش قرار گرفته و با اقتدار توسط مجموعه ای از بهترین کارشناسان تعیین میشود. بنابراین میتوانید بینش آنها را باور داشته باشید و خود را در بازار احساس کنید.

جهت ارتباط و ارائه پیشنهادات و انتقادات خود میتوانید از طریق اطلاعات تماس با ما در صفحه تماس با ما بصورت (۲۴ ساعته , ۷روز هفته ) اقدام نمایید .

صاحب امتیازسعید پارسا
 ایمیلinfo[at]parsaplus.ir
 تلفن تماس۰۲۱۵۵۰۰۰۰۷۲
نشانیتهران، خانی آباد نو، ابتدای خیابان شهید طلیفی، کوچه یکم غربی، پلاک ۱۲
کد پستی۱۸۹۱۶۸۵۷۵۸