سوالات متداول

سوالات متداول

بله شما میتوانید با مراجعه به صفحه کاربری خود اطلاعات خویش اعم از ( ایمیل ، شماره تلفن و … ) را ویرایش کنید.

هزینه ارسال محصولات در تهران و شهرستانها متفاوت است :

لجستیک فروشگاه پارسا پلاس در شهر تهران برای خرید بیش از ۳۰۰۰۰۰ تومان ارسال بار تا آدرس خریدار را به صورت رایگان انجام می دهد و برای خرید کمتر از ۱۰۰۰۰۰ تومان به صورت ثابت مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان به فاکتور خرید شما جهت حمل و نقل افزوده خواهد شد .

حمل و نقل برای شهرستان ها بدین گونه است که برای خرید بیش از ۳۰۰۰۰۰ تومان بار به صورت رایگان تا باربری حمل می گردد و برای خرید زیر ۳۰۰۰۰۰ تومان مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان به فاکتور خرید شما جهت حمل بار تا باربری افزوده خواهد شد (هزینه باربری و از باربری تا مقصد بعهده خریدار است).

بله ، میتوانید با مراجعه به صفحه حساب کاربری ، قسمت گزارش سفارشات ، تمامی گزارشات خریدهای خود ( تمامی سفارشات اعم از لغو شده ، ارسال شده و … ) را مشاهده کنید.

این امکان وجود دارد که ایمیل حاوی لینک تغییر رمز حساب کاربری ، به عنوان هرزنامه درصندوق ذخیره spam  یا  junk  ذخیره شده باشد لذا نسبت به مشاهده و بررسی  صندوق spam  یا  junk  ایمیل خود اقدام فرمایید.

شما در۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش هایی که درساعت های غیرکاری ( ازساعت ۸ الی ۱۷ ) ثبت می شوند ، دراولین ساعات کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد .

زمان ارسال سفارش به پارامتر های متفاوتی از قبیل نوع محصول ، تعداد و روز ثبت سفارش بستگی دارد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل فرمایید .

 

خیر. فروشگاه پارسا پلاس در هیچ نقطه‏‌ از کشور نمایندگی یا شعبه ندارد .

 

ضمانت اصالت کالا
بهترین قیمت
پرداخت در محل
مشاوره رایگان
تحویل اکسپرس
آدرس ایمیل : info[at]parsaplus.com
شماره تماس : 55000072 - ۰۲۱
رویای بی سقف پارسا پلاس
مقایسه

سبد خرید

بستن
بازگشت به بالا