آشپزخانه, راهنمای خرید

۱۱ راه برای تغییر فضای کاملاً کوچک

11 راه برای تغییر فضای کاملاً کوچک

به این ایده های شیک نگاه کنید.همه خانه ها از فضایی گسترده و با طرح آزاد برخوردار نیستند ، اما اگر اتاق شما در سمت کوچک باشد ، احساس مثبت زیادی در مورد آن وجود دارد. ما ایده های زیادی داریم که به شما کمک می کنند تا از فضای خود نهایت استفاده را ببرید.

۱٫از فضای ذخیره سازی استفاده کنید

فضایی برای نوسان گربه وجود ندارد؟ نترس! برای جلوگیری از به هم ریختگی میزهای کار ، مقدار زیادی از کمد ، کاسه توپی و زیر شلواری در این طراحی آشپزخانه U شکل ساخته شده است. مواد را ساده نگه دارید. ما حداکثر سه اتمام را در یک آشپزخانه کوچک توصیه می کنیم ، که به شما امکان می دهد مناطقی را منطقه بندی کنید ،ویژگی هایی ایجاد کنید و اجازه دهید بخش های دیگر در پس زمینه مخلوط شوند.

۲٫زیر آشیانه ها

با انتخاب راه حل های ذخیره سازی هوشمند ، مانند جعبه های زیر تختخواب یا در واحدهای قفسه بندی ، فضای خود را ذخیره کنید . اگر یک اتاق زیر شیروانی را نوسازی می کنید ، بستر را زیر سقف شیب دار شکاف دهید تا فضای بیشتری برای مبلمان فراهم شود. با مبلمان اثاثیه ، رنگ های گرم و لمس های شخصی عمق ایجاد کنید تا به اتاق لمس کنید.

۳٫منطقه را از یک گوشه دور کنید

این روزها تعداد بیشتری از افراد از خانه مشغول کار هستند ، اما این بدان معنی نیست که شما باید میز اتاق غذاخوری خود را با فاکتورها جمع کنید. ایجاد یک محل کار در گوشه ای از اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما یک راه عالی برای استفاده بیشتر از فضای کم استفاده دیگر است. کاغذ دیواری مورد علاقه خود را برای ایجاد یک منطقه مشخص انتخاب کنید و با کارهای هنری ، گل و هر چیز دیگری که ممکن است برای ایجاد خلاقیت خود نیاز داشته باشید ، لمس شخصی کنید.

۴٫از چاپ های کوچک استفاده کنید

با مخلوط کردن الگوی کلاسیک مانند گل و فلور راه راه سرگرم کننده باشید . فقط حتماً پارچه ها و کاغذها را با هماهنگی رنگ ها انتخاب کنید تا ظاهر آن یکدست باشد و به چاپ های کوچک بچسبید تا فضا از الگوی آن غافل نشود. یک کاناپه دو نفره با اسلحه کم گزینه ای مناسب برای یک اتاق نشیمن جمع و جور است . صندلی را با پاها انتخاب کنید تا قسمت بیشتری از کف دیده شود – این باعث می شود اتاق بزرگتر به نظر برسد.

۵٫آن را زیاد آویزان کنید

فضای کف محدود در راهرو به معنای استفاده از تخیل خود هنگام فکر کردن در مورد ذخیره سازی است. اتصالات شناور از نظر بصری فضا را بیشتر می کنند ، زیرا بیشتر کف آن دیده می شود و نظافت یک نسیم را انجام می دهد. انتخاب سبدهای حصیری و انبارهای چوبی جایگزینی هوشمند برای کمد یا قفسه سینه است و مکانی عالی برای ذخیره وسایل کوچکتر که در غیر این صورت برای یافتن صبح عجله می کنید ، فراهم می کند.

۶٫جلوه ای ماندگار ایجاد کنید

حتی یک حمام بیژو می تواند یک تجربه به سبک آبگرم را ارائه دهد. اگر در مورد نحوه تزئین فضای کوچک خود دچار مشکل هستید ، فقط آن را با سایه های نرم و طبیعی حفظ کنید . مبلمان و لوازم جانبی را با خطوط تمیز انتخاب کنید و سطوح را تا حد امکان بدون وجود همبستگی حفظ کنید تا احساس فضای ایجاد کنید.

۷٫در مورد آینه ها فکر کنید

حتی با استفاده از آینه ها می توان فضای کوچکی ایجاد کرد تا احساس بزرگتر شود. آنها نه تنها نور را در اطراف اتاق منعکس می کنند ، بلکه اگر یک آینه را روی دیواره مخالف به یک پنجره قرار دهید ، احساس فضای را دو چندان می کند.

 

۸٫خلاقیت جمع و جور را انتخاب کنید

فقط به دلیل اینکه فضای کمی دارید ، به این معنی نیست که نمی توانید به دنبال مبلمان بیانیه بروید. در اینجا ، یک حمام دمپایی ریز داخل این کابین حمام کاملاً جا می گیرد. اگرچه ممکن است پرهزینه باشد ، اما ارزش این را دارد که در مورد داشتن وسایل مورد استفاده در فضای کم حجم خود ، فکر کنید – این بدان معنی است که دیگر نیازی به سازش در سبک نخواهید داشت!

 

۹٫قفسه خود را به زندگی بیاورید

فضای دیوار خود را با گزینه های مختلف قفسه بندی استفاده کنید. در اینجا قفسه های شناور در قسمت اطراف پستان دودکش قرار گرفته اند – حداکثر فضای در این اتاق نشیمن جمع و جور. دیوار پشت قفسه های خود را در سایه ای پر جنب و جوش رنگ کنید. این شخصیت زیادی را به شما می دهد و یک فضای ذخیره سازی ساده را زنده می کند.

۱۰٫آنرا تقسیم کنید

برای ایجاد حریم خصوصی و تقسیم فضای اتاق خود از یک صفحه استفاده کنید. این به خصوص در یک آپارتمان استودیویی کار می کند که می توانید اتاق ‘اتاق’ اتاق نشیمن را از منطقه ‘اتاق’ جدا کنید. از طرف دیگر ، در گوشه ای از اتاق خواب خود قرار دهید تا یک منطقه مخصوص رختکن ایجاد شود.

۱۱٫برای ذخیره سازی هوشمندانه بروید

در هنگام ذخیره سازی به بیرون جعبه فکر کنید. در اینجا ، یک دیوار پارتیشن به وجود آمده است تا یک فضای کمد بزرگ کامل با قفسه های قفسه ای ، قفسه های کفش و زیر شلواری ایجاد کند – بهترین استفاده از هر اینچ فضا.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *